У прикрій події, яка сталася у Львові ввечері 3 жовтня, карета швидкої допомоги зробила наїзд на пішохода. Про інцидент першим повідомила Варта1.

Аварія сталася на вулиці Шевченка, коли швидка прямувала на виклик. За попередньою інформацією, водієві швидкої допомоги перекрила огляд вантажівка, внаслідок чого наїхав на пішохода.

На місці події постраждалому пішоходу надається невідкладна медична допомога. Повідомляється, що внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Місцеві правоохоронні органи активно працюють над з’ясуванням точних обставин цього прикрого випадку. Їхнє розслідування проллє світло на фактори, які сприяли зіткненню, і допоможе визначити будь-які потенційні зобов’язання.

Цей інцидент служить яскравим нагадуванням про важливість безпеки дорожнього руху та необхідності бути пильними навіть серед служб екстреного реагування. Наші думки з постраждалим пішоходом і ми сподіваємося на швидке та повне одужання. Ми продовжуватимемо надавати оновлення цієї історії, що розвивається, коли буде доступна додаткова інформація.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.