Засновник полку “Азов” закликав до негайної деблокади Маріуполя

Засновник полку “Азов”, лідер Національного Корпусу Андрій Білецький наголосив, що Маріуполь це місто, яке не скорилося Росії в 2014 році, 8 років було символом українського Донбасу. Зараз за це Маріуполь знищують.

Про це він сказав у зверненні до маріупольців, захисників міста, до всього світу.

“Захисники Маріуполя б’ються не на межі, а за межею людських можливостей. Азовці, морські піхотинці, Національна Гвардія України, багато інших підрозділів творять чудеса. Фактично три тисячі бійців прикували зараз до себе 14-тисячне російське угрупування. Вони скували своїми діями понад 10% всіх окупаційних сил Росії в Україні. Це справжні герої на рівні 300 спартанців, або козаків, які прикривали козацьку армію в битві під Берестечком”, – провів історичні паралелі Андрій Білецький.

Проте зараз місто знищується. Воно вже не на межі, а за межею гуманітарної катастрофи. Знищуються школи, лікарні, дитячі садочки. Діти гинуть через нестачу води в місті. Маріуполю зараз не потрібні брифінги або картинки в Фейсбуці та Інстаграмі, Маріуполю потрібна деблокада.

“До мене кожен день звертаються сотні і сотні друзів з абсолютно різних бойових підрозділів. Всі говорять одне і те ж саме – необхідна деблокада. Я передаю це своїм братам азовцям, кожному захиснику Маріуполя. Кожен день, виходячи на бойові завдання, ми думаємо про вас, ми рівняємось на вас. Ми працюємо по ворогу заради вас. Вся армія готова йти на деблокаду. Чекаємо наказу”, – резюмував засновник полку “Азов”.

До цього про необхідність негайної деблокади Маріуполя говорили керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін та заступник командира полку “Азов” з позивним “Калина”, що наразі боронить місто.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.