Закарпатські митники випустили за кордон братів Суркісів з великими сумами готівки – ДБР

Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження щодо інспекторів митного посту «Вилок» Закарпатської митниці, які пропустили через кордон машини відомих бізнесменів без перевірки.

Як повідомляє ДБР,  26 лютого у зону митного контролю прибули дві автівки, за кермом яких перебували Григорій та Ігор Суркіси з чотирма пасажирами в кожній машині.

Інспектори не оглянули багаж та особисті речі, не виконали інші дії передбачені законодавством під час воєнного стану. Декларування будь – яких коштів та речей під час митного оформлення вказаними особами не проводилось.

Водночас, за попередніми даними, на митному пості в Угорщині бізнесмени задекларували до ввезення в країну великі суми готівки.

У межах досудового розслідування, що проводиться за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) встановлюється, чому митники допустили незаконне переміщення через державний кордон України коштів у великих розмірах.

Процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.

Як повідомляє champion, футбольні функціонери вивезли із собою добрячу суму грошей — близько 17,6 млн доларів готівкою

Відзначається, що брати Суркіси виїхали не задекларувавши готівку в Україні, а зробили це лише на митному пункті Угорщини.

Ігор Суркіс виїхав разом із громадянкою РФ Ольгою Романовою, В’ячеславом та Яною Суркіс.

Серед пасажирів авто Григорія Суркіса окрім всього був Олексій Борисов 1993-го року народження, який не мав права залишати країну.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.