У Львові зводять друге модульне містечко для вимушених переселенців

У середу, 13 квітня, стало відомо, що у Львові зводять друге модульне містечко для вимушених переселенців. Про це пише пресслужба Львівської міської ради.

Розпочався монтаж модульного житла для вимушено переміщених осіб у районі вулиць Наукова — Івана Пулюя. За словами заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача, там мають розмістити близько 120 будиночків. Будиночки Львову передав уряд Польщі.

«Приблизно за тиждень-два тут поселяться українці, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому місті», — повідомив Любомир Зубач.

В одному будиночку можуть жити 2−4 людини. Всередині є все необхідне — меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня розташовані на території містечка.

У четвер, 7 квітня, у Львові облаштували мобільні контейнери для проживання вимушених переселенців. Перші такі будиночки почали зводити сьогодні біля Українського католицького університету. Влада говорить про те, що облаштовані місця проживання будуть лише збільшуватись.

Як повідомив міський голова, Львів уже прийняв близько 200 тисяч українців, що змушені були тікати від війни. Лише сьогодні, 7 квітня, приїхали ще три тисячі людей з Краматорська та Слов’янська. Мер запевняє, що всім їм надали прихисток, проте місто планує поступово зводити тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб.

За його словами, згодом на вулиці Тракт Глинянський почнуть будувати дерев’яні котеджі для вагітних жінок, які переїхали із зон бойових дій. Там зможуть жити близько 150 жінок з дітьми.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.