У Львові теж змінили час комендантської години: як курсуватиме громадський транспорт

У Львові 12 квітня змінили час комендантської години. Андрій Садовий розповів, що тепер перебувати на вулиці без дозволу можна з 06:00 до 23:00, про це у Телеграм каналі напсиав мер Львова Андрій Садовий.

Він повідомив, що громадський транспорт у місті тепер курсуватиме до 22:00. На території області комендантська година також триватиме з 23:00 до 06:00.

Максим Козицький – начальник Львівської ОВА – закликав людей з відповідальністю поставитися до мір, запроваджених на період дії воєнного стану.

Водночас львів’янам нагадали, що під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Усім варто залишатися вдома, а якщо пролунають сирени – спуститися в укриття.

До слова, як раніше повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, грубих порушників правил дорожнього руху та комендантської години в Україні відправлятимуть на медкомісію з можливим подальшим оформленням до лав Збройних сил. Такий захід буде доповненням до адміністративної відповідальності.

Комендантську годину на території Львівщини запровадили 25 лютого. Вона тривала з 22:00 до 6:00.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.