“Там залишилося все”: Вакарчук зустрів у Львові лікарку зі знищеного окупантами Маріуполя

Відомий український співак, соліст гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук приїхав на кілька днів до Львова, де зустрів лікарку із Маріуполя тієї лікарні, яку російські війська розбомбили 9 березня.

Святослав записав із нею короткий ролик, у якому жінка подякувала львів’янам за підтримку.

Також, не приховуючи сліз, лікарка подякувала бійцям, які зараз борються за Маріуполь. Відповідне відео Вакарчук опублікував на особистій сторінці в Instagram.

“Маріуполь – Львів. Сьогодні це маршрут надії, життя, подяки, підтримки та, на жаль, безмежного болю. Вся наша любов та підтримка для мешканців міста-героя Маріуполя! Слава захисникам Маріуполя”, – написав Вакарчук у підписі до ролика.

В опублікованому відео співак зазначив, що Львів досить гостинно зустрічає людей із різних куточків України. Він познайомив своїх підписників із лікарем із Маріуполя.

“Там залишилося все – будинок, робота. Місто, якого більше немає. Бійці ЗСУ – герої, ми з вами. Ми повернемося і будемо в Маріуполі”, – сказала жінка.

Додамо, що Святослав Вакарчук продовжує відвідувати міста України та гарячі точки, де дає імпровізовані концерти прямо на вулиці. Він заспівав у Харкові біля пам’ятника Шевченку, просто неба Києва, на вулиці Приморській в Одесі, на вокзалі Львова та в метро Харкова.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.