США забороняють інвестиції на росію та вводять санкції проти дочок путіна

Сполучені Штати разом із G7 та ЄС запроваджують нові санкції проти дочок президента РФ путіна, найбільших банків рф  Альфа банку та Сбєрбанку, а також забороняють всі нові інвестиції в росію. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого Дому.

Сбєрбанк є найбільшою фінансовою установою росії, що знаходиться у власності уряду, а Альфа-Банк – найбільший приватним банком. Санкції заморозять будь-які їхні активи, які стосуються фінансової системи США, і заборонить громадянам США вести з ними бізнес.

Крім того, Штати запровадять повну заборону нових інвестицій в рф. З цією метою президент США Джо Байден підпише новий указ, який включає заборону на нові інвестиції в росію громадянами США незалежно від їхнього місцезнаходження.

“Цей крок базується на ухваленому понад 600 транснаціональними компаніями рішенні про вихід з Росії. Вихід приватного сектору включає виробників, енергетичні компанії, великі роздрібні торговці, фінансові установи, а також інших постачальників послуг, таких як юридичні та консалтингові фірми”, – йдеться у заяві Білого Дому.

Третім кроком нових санкцій від США стали обмеження проти великих російських державних підприємств критичної сфери. Це заборонить громадянам США здійснювати операції з цими організаціями та заморозить будь-які їхні активи в юрисдикції Штатів. Детальний перелік Мінфін оприлюднить на наступний день у четвер.

І останньою частиною пакету є повне блокування активів повнолітніх дітей путіна, дружини та дочки міністра закордонних справ лаврова, а також членів Ради безпеки росії, включно з експрезидентом і прем’єр-міністром Росії Дмітрієм Медведєвим та прем’єр-міністром Міхаілом Мішустіним

Санкції відключають їх від фінансової системи США та заморожують всі активи, які вони мають у Сполучених Штатах.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.