Оксана Марченко вимагає у Зеленського звільнити її чоловіка (ВІДЕО)

Дружина скандального Віктора Медведчука Оксана Марченко записала відеозвернення до Володимира Зеленського. Її транслюють місцеві «Telegram»-канали.

«Прошу вас негайно вжити заходів щодо звільнення мого чоловіка, якого незаконно утримує СБУ. Віктор Володимирович не порушував жодних законів і не виїжджав із країни. Він завжди виступав за мир, діалог та згоду в Україні. Немає жодних сумнівів, що мого чоловіка переслідують із політичних мотивів. Його життя має бути в безпеці», — каже Марченко.

Додамо, що сама Марченко з охороною виїхала з України автомобілем ще 18 лютого.

Нагадаємо, вечері, 12 квітня, Володимир Зеленський повідомив, що в результаті спецоперації СБУ затримала Віктора Медведчука. Пізніше глава держави запропонував Росії обміняти полонених українців на затриманого кума Путіна.

Віктор Медведчук підозрюється в державній зраді за двома кримінальними провадженнями.

Так, 12 травня 2021 року депутату вручили підозру у державній зраді та порушенні законів і звичаїв війни (ст. 111 та ст. 438 КК) у справі про розграбування національних ресурсів в окупованому Криму, розголошення державної таємниці та проведення підривної діяльності проти України.

У жовтні того ж року Віктору Медведчуку оголосили нову підозру в держзраді й пособництві тероризму в так званій «вугільній справі» (ст. 111 і ч. 1 ст. 258-3 КК). ДБР розслідує провадження про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України. Діяльність Медведчука у «вугільній справі» правоохоронні органи почали документувати ще в 2016 році.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.