Козицький створив робочу групу, яка шукатиме майно рф та її резидентів на Львівщині

Керівник Львівської ОВА Максим Козицький створив міжвідомчу робочу групу, яка шукатиме на території Львівщини об’єкти, право власності на які належить російській федерації та її резидентам. Про це йдеться у відповідному розпорядженні від 5 квітня 2022 року, пише Твоє Місто.

«Створити міжвідомчу робочу групу щодо здійснення на території Львівської області заходів спрямованих на виявлення об’єктів права власності країни агресора – Російської Федерації та її резидентів, зокрема, недопущення здійснення фінансово-господарських операцій з юридичними особами – резидентами Російської Федерації», – вказано у документі.

Головою робочої групи призначено першого заступника Козицького Андрія Годика. До її складу включили представників Бюро економічної безпеки, Львівської регіональної митниці, Львівської залізниці, Нацполіції у Львівській області, Львівського обласного центру комплектування та соцпідтримки, Західного міжрегіонального територіального управління АРМА з місцерозташуванням у Львові.

Нагадаємо, що Верховна Рада схвалила закон про примусове вилучення на території України майна, що належить громадянам росії, а також особам, які підтримують війну рф проти нашої держави, незалежно від їх громадянства. Йдеться про конфіскацію об’єктів права власності росіян – фізичних та юридичних осіб.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.