Хочеться вірити: мольфарка назвала дату, коли ймовірно закінчиться війна в Україні

Українська мольфарка обіцяє, що в середині квітня наші захисники розпочнуть активний контрнаступ. Про це йдеться у прогнозі мольфарки, знахарки, цілительки та переможниці проекту «Битва екстрасенсів» Олени Стеценко, який вона озвучила для “Телеграфа“.

Українці можуть очікувати на завершення гострої фази війни вже в середині квітня, а наприкінці травня можлива повна перемога українських захисників над загарбником.

Стеценко запевнила, що війна незабаром закінчиться, а Україна переможе.

«За розкладом карток, з початку війни буде 48 діб глухої важкої ночі. Потім буде світлий ранок із чистою водою 45 діб. Тобто ми ще 45 діб очищатимемо землю від орди», — розповіла мольфарка.

Певне покращення ситуації, за словами цілительки, очікується десь у середині квітня.

«Якщо дивитися на календарі й рахувати з 24 лютого, то ці 48 діб важкої ночі закінчаться 13–14 квітня. Тобто напади орди будуть до середини квітня, а потім ми поженемо їх до їхніх кордонів ще 45 діб. Отже, чекаємо на повне закінчення військових дій 30–31 травня», — зазначила Стеценко.

Мольфарка додала, що залишається вдома, неподалік Києва. Допомагає переселенцям та військовим.

«Я українка і пишаюся цим. Мені нема чого шукати і чекати в «польщах», «чехіях» чи десь в іншому місці. Це моя Україна, моя Батьківщина і мені нічого боятися на своїй рідній землі, бо вона сама мене захищає». Ми знаємо, ми віримо в те, що Україна переможе! Просто треба допомогти і наблизити цю перемогу — вірою, словом, ділом, зброєю!” — підсумувала Олена Стеценко.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.