Будівництво інноваційного парку LvivTech.City продовжиться

Будівництво інноваційного парку LvivTech.City з коворкінгом продовжиться, повідомив засновник холдингу UFuture Василь Хмельницький.

“Об’єкт вирішили добудувати, незважаючи на війну, з двох причин. По-перше, дати можливість працівникам заробляти для своїх сімей. Кожне збережене робоче місце сьогодні – це підтримка української економіки та українців на рідній землі. По-друге, ми прямо зараз створюємо великий коворкінг, щоб наші IT-фахівці могли залишитися і працювати в Україні”, – написав підприємець у Facebook.

Як повідомлялося, UFuture планувала запустити першу чергу інноваційного парку LvivTech.City площею 18 тис. кв. м у вересні 2021 року.

LvivTech.City буде розташований на території промзони колишнього заводу “Львівприлад”. Планується, що загальна площа офісної частини становитиме понад 40 тис. кв. м. У парку будуть облаштовані паркінги, зелена зона і території для відпочинку. Крім того, проєкт буде реалізований за стандартами “зеленого” будівництва LEED.

Згідно з проєктом, площа парку становить 5 га, запланована площа житлової частини – 110 тис. кв. м.

Завершення першої черги будівництва інноваційного парку LvivTech.City раніше планувалося на другу половину 2018 року, пізніше було перенесено на кінець 2019-го.

UFuture – холдингова компанія, яка об’єднує бізнес- та соціальні проєкти Хмельницького. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $500 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.