Бригада львівських медиків допомогла транспортувати до кордону важкопораненого юнака з Маріуполя

Українських дітей з важкими пораненнями, отриманими у війні росії з Україною допомагають рятувати провідні клініки світу. Зокрема, на лікування у США вдалося доправити 16-річного Івана, який отримав важке поранення у Маріуполі під час ракетно-бомбового удару рашистів. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, пише Твоє Місто.

Іван спочатку потрапив до реанімації Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, де кілька днів отримував інтенсивну терапію. Далі до кордону хлопця транспортували бригади обласних центрів Дніпропетровського, Вінницького і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги. Після цього естафету підхопили польські колеги служби медичного рятівників. У 5-му військовому медичному шпиталі в Кракові (Польща) стабілізували стан дитини і підготували до перельоту в США.

12 квітня спеціальний медборт з летовища Баліце доставив хлопця в супроводі мами Майї на тривале лікування і реабілітацію до США.

Нагадаємо, що лікарі Першого ТМО врятували та жінку та її 10-місячну доньку, які отримали осколкові поранення під час евакуації зі свого села на Київщині. Авто обстріляли під Гостомелем. З шести пасажирів вдалося вижити лише трьом: Лесі та двом діткам. Троє друзів загинули на місці. Леся ледь встигла вибратися з палаючої автівки і дістати звідти свою малечу та 3-річного сина подруги. У неї – вогнепальне поранення кисті руки, у 10-місячної Кіри – три осколки у ніжці, хлопчик не постраждав.

admin
Author: admin

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.